Auto Arek – opinie

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług w Auto Arek, zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas (dział Auto Arek opinie). Zależy nam przede wszystkim na tym, aby każdy z klientów decydujących się na zakup samochodu był całkowicie zadowolony. Wiemy, że w wielu przypadkach nabycie używanego pojazdu sprowadzonego z zagranicy zawsze jest poważną decyzją. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby transakcja z nami była w 100% udana.

Auto Arek logo

Na rynku obrotu samochodami używanymi działa wiele komisów i handlarzy – znalezienie odpowiedniego jest często trudne, ponieważ można spotkać się na każdym kroku z oszustwami nie tylko pokroju cofniętego licznika, ale również samochodów z ukrytymi wadami czy powypadkowych sprzedawanych jako te w dobrym stanie technicznym.

Gdy zdecydujesz się na nasze usługi, masz pewność, że kupujesz samochód zadbany i sprawdzony. W naszej firmie Auto Arek opinie są tego najlepszym potwierdzeniem. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia opinii o nas i dodania swojej, jeżeli również jesteś zadowolony z naszych usług!

Poniżej przeczytasz kilka opinii naszych klientów – zapraszamy do lektury.

Przykładowe opinie klientów o firmie Auto Arek

Wszystkim szukającym dobrego samochodu sprowadzonego od naszych zachodnich sąsiadów polecam firmę Auto Arek z Łapina. Tu kupiłem mój samochód kilka lat temu i nadal nim jeżdżę – często mówię, że to była okazja mojego życia 😉 Dostałem pełną obsługę, pracownicy firmy zajęli się też formalnościami, dlatego nie było żadnego problemu z transakcją. Płaciłem także w dogodnej dla siebie formie w kilku ratach. Jeżeli chcesz kupić auto z Niemiec, kupuj je właśnie tu – polecam z całego serca.

Michał, 34 lata, Mielno

W firmie Auto Arek Łapino kupowałem Audi w dobrym stanie technicznym kilka miesięcy temu. Firmę polecił mi mój sąsiad, który także tutaj kupił swoje auto. Dostałem profesjonalną obsługę i jestem bardzo zadowolony z transakcji, bo nie tylko dostałem niższą cenę niż u kilku innych handlarzy, ale jeszcze dodatkowo pełną pomoc w formalnościach, więc nie musiałem sam załatwiać wszystkiego, co pozwoliło mi też zaoszczędzić czas. Dlatego teraz każdemu, kto pyta się mnie, gdzie kupić auto, polecam firmę Auto Arek opinie o niej mówią same za siebie!

Wieńczysław, 57 lat, Malbork

Dzięki firmie Auto Arek stałam się posiadaczką kilkuletniej Toyoty Corolla. Zależało mi na tym, aby kupić auto w dobrym stanie, od pewnego sprzedawcy, bo wiadomo, że nie każdy jest uczciwy i często można naciąć się na różne „okazje”, gdy auto tak naprawdę jest powypadkowe czy ma cofnięty licznik.

Mariola, ??lat, Olsztyn

O firmie Arek Auto powiedziała mi znajoma, która tutaj kupowała swój samochód. Rzeczywiście, to był strzał w dziesiątkę, ponieważ udało mi się tutaj szybko kupić dobre auto w przystępnej jak dla mnie cenie. Otrzymałam też pełną obsługę w związku z formalnościami skarbowymi i celnymi, dlatego nie musiałam się tym zajmować samodzielnie. Transakcja okazała się bardzo korzystna i jestem zadowolona 🙂

Ewa, 27 lat, Gdańsk